ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Již tradiční akcí školní družiny jsou podzimní dílny. Letos proběhly v sobotu 3. listopadu v hojném počtu dětí.

Ty celé dopoledne pilně pracovaly a pod jejich rukama tak vznikaly nádherné výrobky – svícínek muchomůrka, havran z polystyrénové koule, zápichy do květináče ve tvaru ježka a dýně. Pro potěšení si ušily i podzimní srdíčko z látky.

Už teď se velmi těšíme na další víkendové setkání a tvoření v krásném předvánočním čase!

kolektiv vychovatelek a učitelek

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol