ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 19. listopadu proběhl na naší škole již tradiční projekt pro prvňáčky: Písmenkový den.

V průběhu dopoledne si děti upekly vlastnoručně vymodelovaná písmenka z perníkového těsta, v tělocvičně skládaly z předem namalovaných písmen slova, vytvářely „obří“ písmena ze svých těl. Na závěr celého projektového dopoledne si poslechly pohádku, kterou jim přečetly jejich paní učitelky.

      tř. uč. K. Křivánková a H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol