ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Druháčci U Štaflíka a Špagetky se vypravili, tak jak si slíbili před měsícem, do knihovny Slavoj.

Čekaly na ně úkoly z knihy "Duhové pohádky". Nejdříve děti poslouchaly paní knihovnici a potom už ve skupinách malovaly louku, dívaly se jako sluníčko a nakonec jim ve spojení s četbou vznikla duha, kterou namalovaly na louku. Kniha Duhové pohádky je kniha příběhů a básniček. Děti se dozvěděly význam slova poezie, četly ve skupinkách básničky, správně řadily verše do básniček. V závěru se skupinky vyměnily, kluci četli verše na "holčičí" louce a děvčata na "klučičí". Rozloučili jsme se s pohádkou a všichni si šli půjčit nějakou "svoji" knížku. Ještě ve škole jsme si o příjemné besedě povídali a moc se těšíme na další setkání, které bude sváteční – vánoční.

  Mgr.Ivana Pešťáková

 

 

knih 10

knih 11

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol