ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

„Paní učitelko, hurá, tak jsme tady!"  slyšeli jsme v sobotu 19. října ode dveří plno dětských hlasů. „Chodíme jako celá parta a těšíme se, co budeme dnes dělat."

A tak jsme se do toho všichni dali. Stříhali jsme, šili, lepili, motali, …. až nám z toho vznikly nádherné podzimní dekorace – ježek z polystyrénu, sova nejen z látky, ale i z toaletního papíru, ozdoba na dveře nebo na okno v podobě závěsného mobilu z dýní – prostě nádhera, radost z tvoření, ale i z povídání i z toho, že jsme všichni pohromadě! Úžasná atmosféra sobotního dopoledne strhla i jednoho ochotného tatínka, který na podzimních dílnách zůstal a pomáhal ze všech sil. Děkujeme tedy všem zúčastněným, že nám pomohli při vítání podzimu výrobou krásných věcí a těšíme se na další dílničky, tentokrát s vánoční tématikou.

Markéta Hošková, vychovatelka ŠD

pd 06

pd 07

pd 08

pd 09

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol