ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

„Paní učitelko, hurá, tak jsme tady!"  slyšeli jsme v sobotu 19. října ode dveří plno dětských hlasů. „Chodíme jako celá parta a těšíme se, co budeme dnes dělat."

A tak jsme se do toho všichni dali. Stříhali jsme, šili, lepili, motali, …. až nám z toho vznikly nádherné podzimní dekorace – ježek z polystyrénu, sova nejen z látky, ale i z toaletního papíru, ozdoba na dveře nebo na okno v podobě závěsného mobilu z dýní – prostě nádhera, radost z tvoření, ale i z povídání i z toho, že jsme všichni pohromadě! Úžasná atmosféra sobotního dopoledne strhla i jednoho ochotného tatínka, který na podzimních dílnách zůstal a pomáhal ze všech sil. Děkujeme tedy všem zúčastněným, že nám pomohli při vítání podzimu výrobou krásných věcí a těšíme se na další dílničky, tentokrát s vánoční tématikou.

Markéta Hošková, vychovatelka ŠD

pd 06

pd 07

pd 08

pd 09

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol