ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí a ve čtvrtek se prvňáci z obou tříd vystřídali v DDM Jednička, kde prověřili svou statečnost, když prošli "dračí slují" až k princezně.

Všichni si oddechli, když jim představila svého dračího kamaráda, který nebyl ani trošičku zlý. Spolu si pak popovídali o pohádkových dracích a s rytířem Vladislavem dokonce o tvorech žijících na naší planetě, kteří se drakům podobají. Seznámili se s historií draků papírových, zahráli si na draky, skládali dračí puzzle a na závěr si každý vyrobil svého papírového dráčka. Děkujeme všem v „Jedničce“ za krásně připravený program a těšíme se na další.

Mgr. Hana Havlíčková

drak 01

drak 02

drak 03

drak 04

drak 05

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol