ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 11. října byly děti z 1. B pozvány na návštěvu do speciální školy, kterou navštěvuje jejich kamarádka.

Po srdečném přijetí jim děti se svou paní učitelkou a asistentkami zahrály pohádku O veliké řepě. Společně si všichni zazpívali známé písničky za doprovodu rytmických nástrojů. Pak už si prvňáčci užívali relaxačního vybavení školy, jako je míčový bazének nebo snouzelen. Na rozloučenou se všichni vzájemně obdarovali drobnou sladkostí. Tuto návštěvu jsme si všichni užili a těšíme se na další setkání při společných akcích.

Mgr. H. Havlíčková

sps01

sps02

sps03

sps04

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol