ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pátek 11. října byly děti z 1. B pozvány na návštěvu do speciální školy, kterou navštěvuje jejich kamarádka.

Po srdečném přijetí jim děti se svou paní učitelkou a asistentkami zahrály pohádku O veliké řepě. Společně si všichni zazpívali známé písničky za doprovodu rytmických nástrojů. Pak už si prvňáčci užívali relaxačního vybavení školy, jako je míčový bazének nebo snouzelen. Na rozloučenou se všichni vzájemně obdarovali drobnou sladkostí. Tuto návštěvu jsme si všichni užili a těšíme se na další setkání při společných akcích.

Mgr. H. Havlíčková

sps01

sps02

sps03

sps04

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol