ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Ve sředu 9. 10. se uskutečnilo na naší škole pochodové cvičení.

První dvě vyučovací hodiny žáci druhé a třetích tříd sledovali na interaktivní tabuli možná nebezpečí – povodně. Seznámili se s jejich příčinami. Poznali varovné signály a zkoušeli připravit evakuační zavazadlo. V průběhu této činnosti byl vyhlášen poplach pro celou školu a proběhla evakuace všech tříd. Zvládli jsme vše dobře a po 10. hodině jsme se vypravili do terénu. Druháčci a žáci třetích tříd vytvářeli v lese evakuační místa, zkoušeli další cvičnou evakuaci a zopakovali si čísla tísňového volání. Plni zážitků jsme se vrátili do školy a podali v ředitelně hlášení. Získané znalosti si určitě ještě zopakujeme v hodinách prvouky.

Žáci 2. a 3.tř.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol