ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

V pátek 27. 9. se žáci páté až deváté třídy sešli v ZOO na tradiční školní akci Den jazyků.

Cílem této akce je oživení jazyků jako je angličtina, němčina, polština, slovenština a ruština pomocí pracovních listů, které jsme dostali k vyplnění. Každá třída měla svou kategorii obtížnosti. Po 2-3 členných skupinách jsme tedy chodili po Dvorské Zoo a hledali odpovědi na otázky v cizích jazycích. Z každé třídy byli následně vybráni 3 nejlepší družstva, kteří byli obdarováni sladkostmi. Akce se nám líbila a doufáme, že ji v následných školních letech zopakujeme.

Aneta Baudyšová, 9. tř.

dj 01

dj 02

dj 03

dj 04

dj 05

dj 06

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol