ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V novém školním roce 2013/2014 přivítala naše třída dva nové žáky, a tak jsme pro stmelení kolektivu podnikli spaní ve škole.

Hráli jsme zajímavé kolektivní hry a měli možnost poznat se navzájem více, jinak než ve škole při vyučování. Na spaní jsme byli rozděleni do dvou tříd a na dobrou noc jsme se dívali na filmy. Dopolední program se dále nesl v duchu této akce a pokračovali jsme volením třídní samosprávy, ustanovením třídních pravidel slušného chování a vše jsme zakončili bowlingem. Věříme, že nám tato akce přinesla spoustu zážitků a nových informací o kamarádech.

tř.uč.Elena Lahučká

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol