ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve dnech od 3. do 10. srpna 2013 se v Ostružně nedaleko Jičína pořádal letní pirátský tábor pod vedením Martiny Kuchařové, paní vychovatelky ze Základní školy Podharť.

Tábora se zúčastnilo 46 dětí, z nichž 33 malých pirátů navštěvuje podharťskou základní školu. Byl připraven pestrý zábavný program a všichni se dobře bavili. Táboru celý týden velel kapitán Jack Sparrow, se kterým důkladně pokřtění plavčíci zažívali dny plné dobrodružství. Hned první noc museli projít stezkou odvahy. V úterý 6. srpna se vydali na celodenní výlet do Prachovských skal. Po horkých dnech, kdy děti dováděly v bazénu nebo v místním přírodním koupališti, přicházely noci plné deště a bouřek, kterých se samozřejmě stateční piráti nezalekli. Týden utekl jako voda a posádka nevesele vyklízela kajuty z pirátské lodi Černá perla. Pevně věříme, že za rok se sejdeme v podobné sestavě jako letos.

pirátka Anežka Hornychová

to 01

to 02

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol