ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Městské muzeum připravilo interaktivní výstavu, kterou jsme navštívili i my.

Nejenže jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o šíření zvuku, ale zároveň jsme se i pobavili, vyzkoušeli si hru na některé netradiční hudební nástroje a uhádli zvukové hádanky. Výstava se nám velice líbila a byla i příjemným zpestřením výuky.

žáci 3. B a tř. uč. H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol