ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Prvňáčci se vydali 6. června na "pohádkový" výlet do PERNÍKOVÉ CHALOUPKY.

Po příjezdu jsme se vydatně nasvačili a těšili se na prohlídku. Přivítala nás slečna Slunečnice, která nám vysvětlila, jak bude prohlídka chaloupky probíhat. Potom se nás ujal pan Šorm, který nás zavedl do místnosti plné perníku a chaloupek z perníku. Společně jsme si zopakovali pohádku O Jeníčkovi a Mařence, ale s úpravou. Po úvodním povídání jsme došli k JEŽIBABĚ, která nám ukázala, jak peče perníčky a dva odvážlivci z naší třídy zkoušeli udržet "kouzelné" koště. V další místnosti jsme nakupovali dárečky a obdivovali výrobky z perníku. Potom nás čekalo "nebíčko" a sklouzli jsme se do „peklíčka“. Venku jsme se podívali do kouzelné studánky a těšili se na houpačky a prolézačky. Výlet se vydařil, bylo pěkné počasí a dětem se velmi líbil. Děkujeme mamince – paní Kortanové, která se na výlet vydala s námi a moc nám pomohla. Prvňáčci se už těší na poslední výlet, který bude malým rozloučením s první třídou – 20.6.-21.6. v Borovničce.

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol