ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Tam navštívili farmaceutické muzeum včetně krásné barokní lékárny. Poučeni o historii výroby léků a vybaveni vlastnoručně vyrobenými cukrovými pastilkami se vraceli vlakem zpět do Dvora Králové. V další části projektu děti navštívily kostel sv. Jana Křtitele, rukopisnou kobku a věž kostela, kde jim pan Langfelner vyprávěl o historii našeho města. Dokonce se podařilo vyslechnout polední zvonění přímo ve věži. Završením celého projektu byla četba některých královédvorských pověstí a jejich výtvarné ztvárnění.

Mgr. Š. Ruprichová, Mgr. H. Havlíčková

pmo 001

pmo 002

pmo 003

pmo 004

pmo 005

pmo 006

pmo 007

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol