ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 15. 4. 2013 se 4. B vydala do městské knihovny Slavoj na besedu se spisovatelkou Radkou Španko. Dětem byla představena dvojjazyčná česko-anglická knížka Záhada kouzelného hrnce skřítka Theodora aneb Evička a její sny.

Milé povídání bylo obohaceno předčítáním krátkých úryvků v dramatickém pojetí samotné autorky a zpíváním veselých písniček, které jsou do knihy zakomponovány. Příjemnou atmosféru, která nás provázela celým naším setkáním, jsme si přenesli i do školních lavic, kde jsme se zaposlouchali do CD, které je součástí jmenované knihy.

      Mgr. Lenka Paťavová

rs13 01

 

rs13 01

 

rs13 01

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol