ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

 
Lyžařský výcvik začal dne 24.2. Hned první den jsme měli krásný zážitek. Po příjezdu nás čekal těžký úkol. Museli jsme do kopce vynášet všechny naše batohy, lyže, běžky a těžké krabice s jídlem. Ubytovali jsme se v menších pokojích a byli jsme seznámeni s programem na zbývající týden.

Od následujícího rána jsme měli bohatý program. Celé dopoledne jsme strávili na sjezdovce a završili to výborným obědem. Zbytek dne jsme strávili na sjezdovce a večer jsme se seznámili s rodinou: babička, dědeček, maminka, tatínek a dva bratranci. Po seznámení jsme se naučili voskovat lyže a zahráli jsme si skvělé hry. V úterý se zranila jedna spolužačka. Po obědě jsme vyrazili na výlet na běžkách na stadion Horní Mísečky. Tam nás čekali závody, které z kluků vyhrál Fíďa a z holek Pája. Následující dopoledne jsme strávili na sjezdovce a odpoledne jsme šli do Špindlerova Mlýna. Ve čtvrtek nás čekaly závěrečné závody. Mnoho z nás dostalo diplomy a odměny za různé disciplíny např.: Leonka – Skokanka roku, Matěj a Lukáš – nejméně uklizený pokoj. Další den jsme si sbalili věci a jeli domů. Lyžařský výcvik se nám velmi vydařil.


       Sedmáci

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol