ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Nepřízeň počasí nám sice překazila akci Lesní pochod, přesto si děti z prvního stupně přišly na své. Pan Jiřička z DDM Jednička nám nabídl náhradní program v podobě ukázek historického šermu, hry na lesní rohy, vábení zvěře a sokolnictví.

Na závěr si mohly děti vyzkoušet na vlastní kůži tíhu rytířských oděvů i zbroje, napodobit zvuky některých živočichů a pohladit dravce. Akce se velmi zdařila, děti byly nadšené. Náš velký dík patří všem, kteří program připravili.

Mgr. H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol