ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

K výročí narození Jana Amose Komenského - ke Dni učitelů opět Žákovský parlament naplánoval den, kdy mohou učit žáci. Ve středu 27. 3. před velikonočními prázdninami někteří této možnosti využili a zkusili si roli učitele.

Byla stanovená pravidla - dodržení rozvrhu a průběh vyučovací hodiny konzultovat s učitelem. V každé třídě byl plakát, na který se mohli žáci napsat jako učitelé k jednotlivým předmětům. Připravit si vyučovací hodinu není jednoduché a tak někdy bylo učitelů během vyučovací hodiny víc. V 5. B byli skvělí učitelé přírodopisu, v 6. třídě na hodině angličtiny proběhlo i prověřování znalostí, v 7. třídě se žáci v matematice učili používat měřítko map a v hodině přírodopisu mluvili o vačnatcích, v 8. třídě byla moc pěkná hodina přírodopisu a v chemii si žáci mohli ověřit své znalosti v AZ kvízu.

Mgr. Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol