ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Letošní sněhové estrády si užívalo 25 dětí naší školy. Vzhledem k vysokému sportovnímu duchu žáků 7. třídy jsme vybrali náročné terény Dolní Labské u Špindlerova Mlýna.

Ubytování proběhlo na chatě TIBY a lyžařský výcvik na sedačkové lanovce přilehlé sjezdovky. Výcvik byl pestrý jak po stránce sportovní, tak i společenskokulturní. Na svazích se proháněli nejenom sjezdaři, ale i začínající snowboarďáci a jedno odpoledne bylo věnováno výletu na běžkách. Měli jsme štěstí na počasí, a tak nás neminula krásná "panoramata" Kozích hřbetů, Medvědína, Kotelních jam, Přední Labské... Večery strávené při společenských hrách, přednáškách a diskusi s Pepou Hepnarem od horské služby neměly chybu. Týden uběhl jako voda a po povolení opasků o tři dírky (vinou bezvadné kuchyně Feryho Pichy) se nám nikomu nechtělo domů.

S pozdravem "řiď lyž" Petr Novotný

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol