ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Předvánoční čas je většinou plný shonu. Nakupování, uklízení, vaření a pečení, nervozita a stres z toho, abychom měli vše nachystané včas. My jsme se s dětmi v sobotu 24. listopadu, vydaly na zámek Hrádek u Nechanic.

Při prohlídce vánočně upravených zámeckých interiérů jsme se seznámili s vánočními zvyky, tradicemi a s historickou vánoční výzdobou. Zpřístupněná byla návštěvníkům i vánočně upravená zámecká kuchyně, kde jsme mohli popíjet anglický čaj a zakoupit drobné vánoční dárky, perníčky a vánoční cukroví. Dále jsme si mohli v areálu zámku zakoupit adventní věnce, svícny, vánoční ozdoby a další vánoční radosti. Nejvíce radosti měly ale děti, zažili vánoce na zámku, naladěni tou správnou vánoční atmosférou se už můžeme těšit na ty nejkrásnější svátky v roce, svátky plné lásky, radosti, veselí a štěstí – Vánoce.

Bc. Martina Kuchařová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol