ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Odpoledne před 1. májem byli naši žáci přizváni ke vztyčení májky na náměstí T. G. M.

Nejdříve jsme však májku zodpovědně nazdobili barevnými pentličkami a opatrně přepravili na místo určení. Za pomoci Technických služeb Dvora Králové měli někteří naši žáci skutečně nádherný zážitek, neboť si prohlédli náměstí z výšky pomocí plošiny a mohli mít alespoň na okamžik pocit, že se skutečně vznášejí.

Mgr. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol