ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 23. května zadrnčela v budově školy Podharť okna a na dvůr školní družiny se přiřítil obrněný transportér OT64. Naštěstí to nebyl zabloudivší pancéřový vůz z války, ale jenom dva nadšenci z dětského tábora MASH přijeli našim dětem předvést obrněný transportér.

Po důkladné prohlídce všech prostor vozu včetně místa řidiče i střelce z kanónu přišel závěrečný ADRENALIN. A to opuštění posádky transportéru podle bojových podmínek – do tří vteřin všichni ven nebo jste mrtví. Vteřiny žádná osádka nestihla, ale zato se všechny děti celé školy při bleskové akci dokonale pobavily a zasmály. Boule na hlavách časem zmizí, ale zážitky nám vydrží.

Pánové z Mashe děkujeme za skvělé odpoledne!!!!!

Mgr. Petr Novotný a děti

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol