ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Na první adventní neděli jsme již podruhé připravili pro předškoláky, malé školáky, jejich rodiče i prarodiče zábavné odpoledne nazvané tentokrát "Podharťské čertoviny aneb Škola plná andělů". Nejen, že škola byla vyzdobena přímo andělsky, ale i mnoho dětí přišlo v masce anděla.

Osm stanovišť s různými úkoly bylo rozmístěno v jednotlivých učebnách včetně školní družiny. Při plnění úkolů zdatně spolupracoval i dospělý doprovod, pro který bylo nejtvrdším oříškem slepování barevného papírového řetězu, jenž se stal na závěr akce další ozdobou tělocvičny. Tam na všechny dětské účastníky čekaly ještě legrační soutěže, tanečky a další aktivity organizované opět skvělým moderátorem naší školy panem učitelem Petrem Novotným.
Nejvíce očekávaný Mikuláš s nadílkou se objevil hned po vystoupení školního pěveckého kroužku posíleného učitelským sborem. Píseň Prosinec z autorské dílny známé dvojice Svěrák – Uhlíř si s námi společně zazpívali téměř všichni přítomní.
Podle hojné účasti a kladných ohlasů věříme, že se nedělní odpoledne líbilo a těšíme se na setkání při podobných akcích naší školy.
Rádi bychom poděkovali hlavnímu sponzorovi - firmě Carla spol. s r. o. za sladké odměny.

za ZŠ Podharť K. Křivánková, D. Šrámková, H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol