ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Poslední únorový víkend proběhl lyžařský výcvik 7. třídy ZŠ Podharť na Pěnkavčím vrchu v Krkonoších. Díky nadmořské výšce 1050 m bylo v rámci letošní zimy "dostatek" sněhu.

Po čtyřech dnech na svahu se sice dalo mluvit spíše o vodním nebo travním lyžování, ale o to větší zážitky jsme zažili. Hledání cesty po svahu mezi travními a blátivými ostrůvky se stalo hrou a adrenalinem zároveň. Několik kolizí skončilo v bahně či potůčku, ale vždy se našli záchranáři a jelo se dál. Všichni zvládli lyže či snowboardy na jedničku a pohodu týdne si manšaft utužoval při večerních soutěžích a hlavně nad talíři domácí mlaskačky.

Opravdovým zážitkem byl celodenní výlet na naší nejvyšší horu – Sněžku. Díky změně počasí se z ní stala „ledová hora a dobytí vrcholu a hlavně sestup byl opravdu náročný a nebezpečný. Odměnou bylo opravdu horské počasí s nádherným výhledem z vrcholu. Všichni přežili ve zdraví a již se těšíme, jak zúročíme nabyté dovednosti a znalosti při další lyžovačce.

Mgr. Petr Novotný a žáci 7. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol