ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Děti, které se chtěly zúčastnit vánočních dílen, se v sobotu 8. prosince dopoledne sešly ve škole. Byly čtyři stanoviště. Každý chodil po jednotlivých stanovištích.

V prvním se dělali andílci. Byli vyrobeni ze skleněných lahví s víčkem, ze soli, ubrousku, polystyrénové koule, ze zlatých nebo stříbrných srdíček a vlásků a z papírových křídel. V druhém stanovišti byli kapři. Skládali se z papírových šupin, ozdůbek a oka, které se lepily na papírového kapra. Dalším stanovištěm byla srdíčka. Dělala se z malého a velkého papírového srdíčka, z lepidla Herkules a sypaného zlata. A na posledním a nejdelším stanovišti se dělaly hvězdy. Byly z papíru a provázku. Muselo se udělat šest částí, které se slepily dohromady. No a to byly všechny čtyři stanoviště. Všem se to určitě líbilo a určitě se všichni těšíme na další dílny, které budou o Velikonocích.

Děkujeme paním učitelkám a vychovatelkám za hezké sobotní dopoledne.

za všechny děti Karolínka Hošková 4. třída

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol