ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí 10. 11. 2012 čekalo na prvňáčky z naší školy překvapení. Maminky – paní Malá a paní Tauerová upekly perníčky - zvonečky a kapříky.

Každé z dětí dostalo pytlíček s polevou a pozorně poslouchaly obě maminky, jak mají perníčky zdobit. Některé děti měly zkušenosti z domova,pro většinu bylo zdobení perníčků nové. Ve třídě byla příjemná vánoční atmosféra doprovázená poslechem koled. Děti perníčky krásně ozdobily, nechaly zaschnout a při pracovních činnostech je dárkově zabalily. Maminky pamatovaly i na mlsné jazýčky. Tak nejen polevu, ale i perníčky,které se neozdobily děti ochutnaly.

Oběma maminkám moc děkujeme, bylo to příjemné – voňavé dopoledne a těšíme se na další "perníčkové" dopoledne,které maminky slíbily zopakovat na jaře.

žáci 1. třídy a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol