ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Druhý zářijový týden si děti z 2. a 3. ročníku užívaly plnými doušky v lůně přírody Orlických hor. Dopolední program se sice týkal výuky, avšak odpoledne se mohly těšit vždy na nějaký výlet.

V pondělí jsme poznávali rostliny a živočichy zdejší krajiny cestou po naučné stezce. Druhý den nás čekala výprava na Kamenný vrch s překrásnou vyhlídkou na téměř celé východní Čechy. Středeční odpoledne jsme dali trochu odpočinout svým nohám a autobusem jsme se vydali na zámek do Nového Města nad Metují, a protože nám bylo teplo, zchladili jsme se zmrzlinou ve zdejší cukrárně. Čtvrtek byl zasvěcen celodenní túře. Z nedalekého Šerlichu, kam jsme vyjeli autobusem, jsme pokračovali již pěšky na nejvyšší vrchol Orlických hor, kterým je Velká Deštná. Přes deštivý název tohoto vrcholu nás žádná přeháňka (natož déšť) nezastihla. Počasí nám opravdu celý týden šlo, jak se říká, na ruku. Náš pobyt jsme zakončili malou sportovní olympiádou, kde si všichni změřili své síly a obratnost v rozmanitých disciplinách. Diplomy nakonec získaly všechny děti, nejen za sportovní výkony, ale také za celotýdenní hru, ve které získávaly body a následně i ocenění.

Mgr. H. Havlíčková a K. Křivánková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol