ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Školní den 4. prosince proběhl v prvních třídách na ZŠ Podharť opravdu svátečně. Na děti čekala ve třídách nadílka od Barbory.

Dostaly adventní kalendáře, různé dobroty, nechybělo ani polínko a cibule pro malé rošťáky, ale navíc bylo v punčoše schované velké překvapení – listina od Barborky, která zvala děti do knihovny.

1. A, 1. B se tedy společně vydaly do městské knihovny, kde už je přivítal Křemílek a dětem začalo sváteční dopoledne plné zajímavých úkolů spojených s četbou, ilustracemi, výrobou svíček, chytáním rybiček a končilo vánočními hrami s voňavým čajem v čajovně. Všem se nadílka Barborky moc líbila, prvňáčci poděkovali Křemílkovi za pěkný program a už se moc těší, že si přijdou brzy číst do knihovny s oběma kamarády Křemílkem a Vochomůrkou. Jinak by to ani nešlo, protože naši nejmladší se jmenují 1. A – U KŘEMÍLKA a 1. B U VOCHOMŮRKY.

tř. uč. 1. A – Mgr. Dana Šrámková, 1. B – Bc. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol