ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Dne 12. 6. 2009 se vydali žáci 1. B na Nemojov, kde pro ně připravila paní Křenková s dcerou Kačenkou – žákyní 1. B soutěžní dopoledne k zakončení první třídy.

Od školy jsme odjížděli auty, ochotné maminky – paní Paťavová, Kortanová, Lindová a Karbanová nás ochotně přepravily tam i zpět a ještě navíc pomáhaly při soutěžích. Při příjezdu na nás čekala slavnostně vyzdobená zahrada, obrovská trampolína a spousta dobrot. Všichni jsme dostali čepičky, děti maminkám zazpívaly a zarecitovaly a už mohla párty začít. Paní Křenková s maminkami rozdělila děti do družstev a soutěže začaly. Děti běhaly, skákaly na trampolíně a když nás počasí zradilo a začalo pršet, přesunuly se děti dovnitř a plnily úkoly tam. V závěru nechyběl ani VOCHOMŮRKA, kterého děti zavolaly a on jim předal dárečky a rozloučil se s nimi.

Tato akce se nám všem moc líbila a chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat paní Křenkové, Kačence a všem maminkám, které s organizací pomáhaly.

Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol