ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 24.6.2009 se uskutečnila beseda se strážníky Městské policie ve Dvoře Králové nad Labem panem Karbanem a panem Šolcem. Prvňáčci se připravovali na prázdniny.

Zopakovali si jak správně přecházet vozovku, jak se bezpečně chovat o prázdninách doma, na výletě a hlavně na silnici. Procvičili si vzájemnou pomoc a způsoby sebeobrany v nouzových situacích.. Děti si prohlédly vybavení strážníků, vše si mohly vyzkoušet a na závěr si prohlédly auto městské policie. S přáním pěkných a bezpečných prázdnin se rozloučily a již nyní se všichni těšíme na pokračování další spolupráce, která bude probíhat ve školním roce 2009/2010 formou dopravních hlídek druháčků.

tř. uč. 1. A, 1. B ZŠ Podharť

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol