ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Loňský školní rok byl bohatý na výtvarné soutěže. Naše ZŠ Podharť zaslala práce do dvanácti soutěží a v devíti jsme úspěšně obstáli.

Tři soutěže nebyly do konce šk.roku uzavřené, a proto bylo pro nás o to větším překvapením, když jsme se na začátku školního roku dověděli, že v mezinárodní soutěži "Krásná jako kvítka... je ta naše země...", pořádané ZŠ a Sdružení TRANOSCIUS Havířov, se děvčata Karolína Hošková, Barbora Hošková, Anna Horáčková a Markéta Holmanová probojovala svými obrázky z 1536 prací do užšího výběru a získala čestná uznání.

V soutěži, kterou pořádal "Nadační fond Modrá Niké" Zdeňka Lhoty, získaly ve II. kategorii ze 165 prací 1. místo Adéla Zajícová, 3. místo Lucie Serbousková a na 8. místě se umístila Adriana Karbanová.

A do třetice v soutěži "O pohár včelky Máji" pořádané humanitárním sdružením Pro tebe získala škola ocenění za kolektivní práci + vítěznou práci od Karolíny Hoškové v kategorii 1.-3. třída. Ve speciální kategorii (výrobky) se umístil keramický včelí úl od Barbory Hoškové a Elišky Kortanové. Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže proběhne 23. září 2009 v ZOO Praha.

vychovatelky Markéta Hošková, Hana Pfeiferová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol