ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Loňský školní rok byl bohatý na výtvarné soutěže. Naše ZŠ Podharť zaslala práce do dvanácti soutěží a v devíti jsme úspěšně obstáli.

Tři soutěže nebyly do konce šk.roku uzavřené, a proto bylo pro nás o to větším překvapením, když jsme se na začátku školního roku dověděli, že v mezinárodní soutěži "Krásná jako kvítka... je ta naše země...", pořádané ZŠ a Sdružení TRANOSCIUS Havířov, se děvčata Karolína Hošková, Barbora Hošková, Anna Horáčková a Markéta Holmanová probojovala svými obrázky z 1536 prací do užšího výběru a získala čestná uznání.

V soutěži, kterou pořádal "Nadační fond Modrá Niké" Zdeňka Lhoty, získaly ve II. kategorii ze 165 prací 1. místo Adéla Zajícová, 3. místo Lucie Serbousková a na 8. místě se umístila Adriana Karbanová.

A do třetice v soutěži "O pohár včelky Máji" pořádané humanitárním sdružením Pro tebe získala škola ocenění za kolektivní práci + vítěznou práci od Karolíny Hoškové v kategorii 1.-3. třída. Ve speciální kategorii (výrobky) se umístil keramický včelí úl od Barbory Hoškové a Elišky Kortanové. Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže proběhne 23. září 2009 v ZOO Praha.

vychovatelky Markéta Hošková, Hana Pfeiferová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol