ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Dne 25. 9. 2009 jsme oslavili Den jazyků zábavným a vzdělávacím dopolednem.

Pro žáky bylo připraveno 6 stanovišť s různými úkoly, které se týkaly jak jejich jazykových dovedností, tak orientaci a znalostí Evropy. Po splnění všech úkolů byla vyhlášena vždy nejlepší skupina ze třídy a za své snažení dostala sladkou odměnu. Se sladkostí a pocitem příjemně a netradičně stráveného dne odcházeli všichni účastníci.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol