ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

6.10.09 jsme vyrazili na architektonickou dílnu do místní knihovny Slavoj.

Zde jsme se nejprve seznámili s principy budování domů ve městech, jaké panovaly zákonitosti, proč jsou například okna ve vyšších patrech menší než ty v nižších atd. Po trochu teorie následovala praxe, při které vznikla krásná průčelí domů.

Touto cestou děkujeme za krásné dopoledne, trpělivost a tvůrčí podněty k naší práci Ing. arch. Kateřině Sedláčkové a Bc. Renatě Vaňurové.

žáci 5. tř. a tř. učitelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol