ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 24.11.2009 navštívil hodinu občanské výchovy v 9. třídě JUDr. Josef Pojezdný.

Svou přednášku zaměřil na občanskoprávní vztahy a na případech z praxe vysvětlil žákům nutnost základního právního vědomí. Na závěr hodiny zodpověděl dotazy a od žáků obdržel jako poděkování vlastní portrét, který jeden zručný posluchač pohotově načrtl.Touto cestou bychom mu rádi poděkovali za vstřícnost a ochotu zpestřit vyučování praktickými radami do života.

Milada Langfelnerová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol