ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Prožít noc bez maminky se rozhodli žáci třídy 1. B. V podvečer se sešli ve třídě, vybaveni spacími pytli, karimatkami a především plni očekávání z nadcházejících hodin.

Nejdříve si přichystali svá místečka na spaní a po vydatné večeři se chystali na noční program. I přes velký mráz se všichni shromáždili venku a za úplné tmy sledovali vznášející se lampiony štěstí. Každý si tajně něco přál a dokonce si i společně zazpívali. A pak přišlo to hlavní – vysvědčení v pyžamu. I při tom zažili hodně legrace. Pochutnali si na čokoládových jedničkách a šťastni z krásných známek se vydali na stezku odvahy po ztichlé škole a jejím tmavém nádvoří. Malí hrdinové překonali strach a unavení a plni pěkných zážitků se uložili ke spánku. Samozřejmě nechyběla ani pohádka. Ráno si pochutnali na domácí vánočce a všichni se již těšili, jak se pochlubí rodičům svým prvním vysvědčením a užijí si zasloužených pololetních prázdnin.

Mgr. M. Kubicová, H. Pfeiferová a M. Procházková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol