ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Centrum přípravy koní pro hiporehabilitaci vyhlásilo výtvarnou soutěž "Kůň terapeut 2009/2010".

Výtvarné práce do ní zaslalo i 5 žáků naší školy. Do finálového kola bylo vybráno 60 prací, která jsou umístěny na internetu a vy máte možnost je bodovat a určit tak vítěze soutěže. Podpořte svými hlasy i 2 naše žákyně, které jsou mezi 60 nejlepšími. Jsou to Zuzana Kejzlarová (obr č. 59) a Karolína Hošková (obr č. 60).

Hlasování probíhá na stránkách: www.cpkchrpa.cz

Hana Pfeiferová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol