ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V sobotu 27. března se sešlo kolem 30 dětí naší školy, aby si ve výtvarné tvůrčí dílně vytvořily velikonoční symboly – výrobky. A tak se obkreslovalo, vystřihovalo, lepilo.

Děti měly plné ruce práce a jednoduché, přitom vkusné symboly Velikonoc vznikaly v úžasu všech doslova pod rukama. Pro mnohé bylo překvapením, jak mohou být sami na sebe za své výrobky pyšní. Deštivé sobotní dopoledne uběhlo jako voda a nabídlo tvůrčím způsobem smysluplně strávený volný čas. Domů si všichni odnášeli slepičky, malovaná vajíčka na okna i polystyrenová do květináčů, zajíčky, ptáčky, beránky a byli právem hrdi na to, co za několik hodin činnosti dokázali.

Markéta Hošková, Hana Pfeiferová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol