ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Blíží se konec školního roku a my jsme se vydali na poslední výlet. V sobotu 5. 6. jsme zamířili do Adršpašských skal.

Motoráček nás vysadil přímo uprostřed přírody a zanedlouho jsme s úžasem stáli před nádherným skalním jezírkem, kde se natáčela pohádka Třetí princ.

Procházkou jsme došli na sloní náměstí. Objevovali jsme krásné skalní útvary, např. hřib, kapra, indiány, cukrovou homoli nebo starostu a starostovou. Na projížďku lodičkou bychom museli čekat tři hodiny, proto jsme se alespoň vypravili k velkému vodopádu a osvěžili se ledovou sprškou. Příjemným chládkem jsme dorazili k výstupu ze skal a po malém občerstvení jsme se vydali na blízké nádraží. Sluníčko nám přálo a výlet se nám moc líbil.

Žáci ŠD, Milena Procházková – vychovatelka, Mgr. Miroslava Kubicová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol