ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 23. 6. 2010 se uskutečnila beseda se strážníky městské policie panem Karbanem a panem Šolcem, kteří pravidelně před prázdninami zopakují s dětmi pravidla bezpečnosti silničního provozu.

V letošním roce byla tato beseda pro žáky nejdříve prvních tříd a dále besedovali žáci druhých tříd a přidali se i "třeťáci." Společně si zopakovali dopravní značky, ukázali si obranu a vše si samozřejmě vyzkoušeli.

Dětem se beseda velmi líbila a již nyní se těší na září, kdy budou společné akce s městskou policií pokračovat v terénu.

Mgr. I. Pešťáková, Mgr. D. Šrámková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol