ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

28. 1. 2013 se uskutečnilo "velké překvapení" pro žáky 1. třídy – U Štaflíka a Špagetky. Odměnou dětem za jejich úsilí, snahu a píli v prvním pololetí školního roku 2012–2013 bylo spaní ve škole s překvapením.

Děti do školy přišly v 17:30 i s maminkami, které napekly spoustu dobrot. Po první "řízečkové" večeři jsme se vydali podle "signálu" do terénu. Pokud byly děti potichu, signál byl silný a věděli jsme kudy jít, pokud byl hluk, zůstali jsme stát. Tak jsme dorazili k HASIČSKÉ ZBROJNICI, kde pro nás byla připravena večerní prohlídka s výkladem, a v závěru děti hledaly poklad. V něm nalezly kromě dobrot i na vyrábění nafukovací balónky a listy s čísly hasičů i hasičská auta. Nechyběl ani hlavolam a hledání cesty od požáru k hasičům. Plni dojmů a trochu unaveni jsme se vrátili do školy. Zde jsme povečeřeli další dobroty a odpočívali u pohádky, kterou jsme si promítli na interaktivní tabuli. Po chvíli odpočinku se uskutečnila tolik očekávaná stezka odvahy a po ní pohádka s paní učitelkou.

Druhý den jsme dokončili "pokladové listy" a každý prvňáček dostal medaili za stezku odvahy – ODVÁŽNÝ PRVŇÁČEK 2013.

S organizací nám moc pomáhaly – paní vychovatelka Hana Pfeiferová, paní učitelka Mgr. Miroslava Kubicová a dvě žákyně z deváté třídy - Hela Petrová a Andrea Zaorálková - patří jim všem velké poděkování. Rozloučili jsme se a těšíme se na další společné akce naší třídy.

Zdraví žáci 1. třídy U Štaflíka a Špagetky a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol