ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Dne 9. 9. 2010 se vydali žáci 1. stupně za pohádkovými postavičkami do Jičína, který každý rok touto dobou ožívá pohádkou.

Všichni jsme se velmi těšili. Ačkoliv nám počasí nepřálo, pršelo a pršelo, dorazili jsme do Jičína. Prošli jsme kolem Rumcajse a vydali se na první nádvoří, kde jsme se posilnili svačinou a hurá za pohádkou. Shlédli jsme pohádku Fimfárum, prohlédli si výstavu knížek a už na nás čekali pohyblivé postavičky.

Pomalu přestávalo pršet a mohli jsme jít i na náměstí, kde část naší skupiny shlédla jinou pohádku. Další skupina malovala, luštila hlavolamy a řešila tajemné pohádkové záhady. V závěru každého výletu nesmí chybět nakupování dárečků a dobrot – tak jsme nakupovali. Trochu znaveni jsme šli k autobusu a jeli domů. Na rozloučenou s Jičínem vykouklo sluníčko a slíbilo, že se polepší a příští rok "snad" bude svítit dříve.

tř. uč. 1. stupně, vychovatelky ŠD a paní Šimková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol