ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 21. 10. 2010 se 6. třída zúčastnila spaní ve škole, při kterém jsme ve skupinách vyráběli – malovali příšery, které se nám velmi povedly.

Popis příšery nám poslala škola ze Vsetína v rumunštině a my zase posílali popis našeho imaginárního zvířete ve švédštině do školy v Praze. Vše probíhalo v rámci projektu etwinningový maraton. Nechyběly ani zábavné hry, jako třeba pozdní večerní florbal, pouštění lampiónu štěstí a taneční soutěž, kterou vyhrála Káťa s Lenkou. večerka byla v 11:00, ale dámy si ji prodloužily do 3:00, což se našim učitelkám moc nelíbilo.

Pro holky byl budíček kolem 6:00, protože zlobily a pro kluky v 6:30. Po snídani jsme vše uklidili a chystali se na výuku. celá akce se všem líbila, až na to, že už s námi paní učitelka vícekrát spát ve škole nechce, ale my ji přemluvíme.

Aneta Baudyšová 6. třída

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol