ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Úterý 7. 12. nás uvítalo bílou pokrývkou, a proto se zdál výlet do Prahy už od rána dobrodružný. Sraz byl na vlakovém nádraží, kde jsme se nakonec úspěšně všichni sešli. Za chvíli již přijel náš vlak, v němž cesta do Prahy rychle utekla.

Cílem byla nejdříve návštěva výstavy v galerii Mánes, kterou jsme si opravdu užili. Expozice byla rozdělena do několika interaktivních částí. Velice nápaditý tunel z kartónových krabic skýtal opravdu pobavení pro každého. Sloužil jako průchod do další části výstavy, kde jsme si zkusili namalovat obrázek pomocí magnetu, držet rovnováhu, vyrobit svíčku a mnoho dalšího.

Po této návštěvě jsme si prošli Kampu a Karlův most. Měli jsme štěstí, protože jsme k Orloji dorazili ve chvíli, kdy odbíjel. Pak jsme si prošli předvánoční trh na Staroměstském náměstí a podívali se na vánoční strom, který nás opravdu nadchl svou krásou. Po třetí hodině odpolední jsme už mířili k vlaku a ujížděli směr Dvůr Králové. Výlet do Prahy jsme si s p. uč. Codrovou a Šecovou užili a děkujeme jim za skvělý předvánoční dárek.

Kateřina Radová 8. tř.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol