ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Učíme se počítat do 100 a pomáhá nám stovková tabulka. Přesvědčili jsme se, že i matematika může vonět.

Rozhodli jsme se, že si tabulku upečeme. Ráno jsme se dali do práce. Vykrajovali jsme kolečka z perníku a pekli je. Pomocí cukrové hmoty jsme napsali čísla od 0 do 100. Tabulka již visí ve třídě. Všichni máme radost, jak se nám hezky povedla, provoněla celou třídu a přiblížila nám vánoční svátky. Matematika a nejenom ta voňavá, nás opravdu baví.

Mgr. M. Kubicová, vychovatelka M. Procházková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol