ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Naše první vysvědčení jsme v loňském roce dostávali v pyžamu. Moc se nám líbilo společné spaní ve škole, a proto jsme si zase vše zopakovali.

Tentokrát jsme předávání pololetního vysvědčení spojili i s pobytem na čerstvém vzduchu a pořádnou rozcvičkou. V 17:30 hodin jsme se s paní učitelkou a vychovatelkou vydali do kostela. Nevadilo nám ani mrazivé počasí. Pěkně jsme se zahřáli při zdolávání schodů na věž kostela. Ve věži nám paní učitelka rozdala vysvědčení a společně jsme si prohlédli večerní město. Obohatili jsme se novými poznatky o původních obyvatelích věže a historii našeho města. Velkým zážitkem pro nás bylo vyzvánění zvonu. Děkujeme tímto panu Langfelnerovi, který nám umožnil prohlídku věže a ochotně se nás hned po příchodu ujal. Po krásných zážitcích jsme již pospíchali do tepla školy a na dobrou večeři. Společně jsme si ještě zadováděli a zalehli do připravených spacáků. Celý večer se nám moc líbil.

žáci 2.B, paní učitelka Mirka Kubicová a paní vychovatelka Milena Procházková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol