ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

20. dubna se vydali žáci naší školy se svými třídními učiteli na lesní pochod, který pro ně připravil DDM – Jednička spolu s panem ing. Hajnyšem a svazem myslivců.

Startovalo se v DDM, kde si žáci prohlédli a poznávali různé přírodniny, skládali obří puzzle s motivy zvířat a získali potřebné instrukce na vlastní pochod. Každá třída obdržela mapu, podle které se přecházelo na jednotlivá stanoviště v lese. Začátek byl nad nemocnicí, dále jsme postupovali kolem Hartského potoka až do Komárova a po splnění úkolů kolem mlýna zpět do DDM. Zde byly úkoly zkontrolovány a každá třída obdržela volné vstupenky do ZOO, kam se všichni moc těší. Prožili jsme krásný slunný den, procvičili si znalosti z prvouky, přírodovědy a někteří si ještě opekli vuřty v areálu DDM. Chtěli bychom všem, kteří pro nás tuto krásnou akci připravili moc poděkovat a těšíme se v příštím roce na další. Přírodu máme rádi a chceme pomáhat ji chránit.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol