ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Pátá třída naší školy využila nabídky DDM Jednička a užila si velmi příjemné dopoledne. Jednička připravila nabytý program.

Viděli jsme vystoupení dvou tanečních skupin různých žánrů, velmi zajímavé bylo cvičení psů Dundeeho a Bobeše paní Neumanové, navštívil nás kouzelník Miloš Malý (známý ze soutěže Talentmania).

Poučné byly ukázky složek Integrovaného záchranného systému, ukázka prostředků pro záchranu člověka, zkouška ochranných pomůcek policie a ukázka sebeobrany. Děti si ale mohly také vydatně zasoutěžit, získat odměny. Připravená byla střelba ze vzduchovky, kriket, skákání v pytli, chůdy, koloběžky apod. Dívky využily malování na obličej a chlapci trampolínu. Oblíbené bylo hraní tenisu na hrací konzoli. Probíhala zde zároveň výtvarná soutěž Trpaslíci v Jedničce. Nakonec si děti mohly opéct špekáček.

Ještě jednou děkujeme Jedničce za hezké dopoledne!

tř. uč. Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol