ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

V pondělí 13. 6. 2011 zavítali do ZŠ Podharť zaměstnanci Dopravní policie Trutnov, aby dětem prvních tříd přiblížili svoji práci v terénu.

Nejdříve proběhla přednáška o pravidlech silničního provozu, a poté si "prvňáci" mohli prohlédnout zásahový vůz a motocykl. Největší zážitek, který si děti odnášely z této akce, bylo spoutání želízky, spouštění sirény a výstražných signálů. Děkujeme policistům z Trutnova za podnětné a poučné dopoledne.

žáci a učitelé 1. tříd

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol