ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Závěr letošního školního roku se třídě 1. A opravdu vydařil. V úterý 28. 6. 2011 nasedli prvňáčci na autobus, který je dovezl do Vítězné k místní kašně a odtud už musely děti "po svých" až na Svatou Kateřinu.

Cestou ochutnaly rozmanité lesní pochoutky - jahody, borůvky, maliny a seznámily se s různými obyvateli lesa a louky. Chytaly luční kobylky, sbíraly brouky a motýly, poznávaly rostliny i dřeviny, orientovaly se podle buzoly. Nakonec si zkusily prolézt i opičí dráhu. Počasí se vydařilo a tak jsme se všichni vrátili spokojení do Dvora Králové n. L.

Mgr. Šárka Ruprichová, Hana Pfeiferová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol