ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Závěr letošního školního roku se třídě 1. A opravdu vydařil. V úterý 28. 6. 2011 nasedli prvňáčci na autobus, který je dovezl do Vítězné k místní kašně a odtud už musely děti "po svých" až na Svatou Kateřinu.

Cestou ochutnaly rozmanité lesní pochoutky - jahody, borůvky, maliny a seznámily se s různými obyvateli lesa a louky. Chytaly luční kobylky, sbíraly brouky a motýly, poznávaly rostliny i dřeviny, orientovaly se podle buzoly. Nakonec si zkusily prolézt i opičí dráhu. Počasí se vydařilo a tak jsme se všichni vrátili spokojení do Dvora Králové n. L.

Mgr. Šárka Ruprichová, Hana Pfeiferová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol