ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Protože nám nestačí být ve škole přes den, rozhodli jsme se, že zde na závěr školního roku i přespíme, a to ze čtvrtka 23. června na pátek 24. 6.

Sešli jsme se v pět hodin odpoledne před školou, s sebou spacáky a karimatky. Vše začalo přípravou večeře. Ukázalo se, kdo je zdatný v kuchyni a je schopen si sám něco "ukuchtit". Každá skupina dostala suroviny, a jakou pizzu si udělala, takovou měla.

Když jsme večeři strávili, přesunuli jsme se do tělocvičny. Zde proběhly turnaje mezi učiteli a žáky – ve florbalu a v přehazované. Florbalové skóre bylo vyrovnané, ale v přehazované to žáci učitelům "natřeli". Pak se všichni vysprchovali a po zhlédnutí filmu a následného večerníčku šli spát (někteří spíše předstírat spánek). Spánkový deficit jsme museli dohnat druhý den.

Děkujeme za snídani a svačinu pro děti, kterou zdarma věnovala Pekárna Katka.

žáci 8. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol