ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Již tradičně naše škola pořádala letní tábor, tentokrát jsme vyrazili na Rýchory, kde nás čekalo osvobození zakleté vodní říše.

Ve čtyřech družinách – žab, čolků, komárů a kaprů jsme plnili řadu úkolů – vědomostní kvíz, fyzicky náročnou stezku, sportovní olympiádu a také cestu za pokladem. Nechyběl ani oblíbený turnaj v pexesu a starší žáby nám připravily soutěž v uzlování.

Během tábora jsme řádně prozkoumali okolí chaty Ozón, kde jsme byli ubytováni a při celodenním výletě i blízké Rýchory, prošli jsme Rýchorským pralesem a navštívili vojenský bunkr Stachelberg. Všem se nám na horách líbilo i počasí nám přálo.

táborníci ZŠ Podharť

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol