ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

Již tradičně naše škola pořádala letní tábor, tentokrát jsme vyrazili na Rýchory, kde nás čekalo osvobození zakleté vodní říše.

Ve čtyřech družinách – žab, čolků, komárů a kaprů jsme plnili řadu úkolů – vědomostní kvíz, fyzicky náročnou stezku, sportovní olympiádu a také cestu za pokladem. Nechyběl ani oblíbený turnaj v pexesu a starší žáby nám připravily soutěž v uzlování.

Během tábora jsme řádně prozkoumali okolí chaty Ozón, kde jsme byli ubytováni a při celodenním výletě i blízké Rýchory, prošli jsme Rýchorským pralesem a navštívili vojenský bunkr Stachelberg. Všem se nám na horách líbilo i počasí nám přálo.

táborníci ZŠ Podharť

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol